Nasza firma specjalizuje się w szeroko pojętym serwisie i modernizacji elektroniki oraz elementów urządzeń przemysłowych. Ich intensywna eksploatacja podczas procesu produkcji, może spowodować pojawienie się niepożądanych awarii w obrębie układu sterowania lub określonych podzespołów. Jeśli zauważyłeś, że praca maszyn nie jest prawidłowa i powoduje zatrzymanie procesu produkcji, skontaktuj się z nami, a naprawą zajmie się nasz zespół specjalistów.

Naprawa, modernizacja, montaż

Zakres naszych usług jest obszerny i obejmuje m.in. naprawy pras krawędziowych różnych producentów w tym wymianę uszkodzonych układów i naprawę sterowników CNC. Regularna konserwacja i modernizacja urządzeń jest bardzo ważna, jeśli mają działać płynnie i bezawaryjnie. Wymienimy wzmacniacze, układy hydrauliki, liniały pomiarowe czy zamontujemy systemy bezpieczeństwa. Dla wygody klientów działamy kompleksowo. Jeśli chcesz poznać szczegóły naszych usług, sprawdź zakładkę ofertową.

Precyzja i indywidualne podejście

Przywracamy poprawne działanie urządzeń, na co pozwala nam odpowiednia wiedza i doświadczenie. Każdą naprawę poprzedzamy wnikliwą analizą, aby wyciągnąć wnioski i ustalić przyczynę zaistniałego problemu. Na tej postawie usuwamy usterkę w możliwie jak najkrótszym czasie.

Dlaczego warto?

Szeroki zakres napraw awarii i modernizacji sterowników oraz układów urządzeń przemysłowych.

Krótki czas naprawy, aby zminimalizować przestój pracy urządzeń i ograniczyć opóźnienia w produkcji.

Zwiększenie produktywności urządzeń – dzięki wymianie przestarzałych podzespołów na nowe, urządzenia pracują wydajniej.

Jeśli potrzebujesz wsparcia specjalistów, którzy pomogą w naprawie sterowników lub zużytych bądź uszkodzonych części urządzeń, zgłoś się do nas

Dane kontaktowe

Siedziba:
Marek Białous Koma CNC
Wiejska 12/3, 78-300 Świdwin

Social media

Jesteśmy otwarci
od poniedziałku do piątku

Copyright (C) 2022 Koma CNC - Modernizacja maszyn CNC